Çapa Restaurant, Şehrin en güzel yerinde ve gürültüsünden tamamen uzak yeşillikler içerisinde, gölün eşsiz manzarası eşliğinde konforunuz için her şey düşünülerek tasarlanmış Adana’daki balık restaurantlarından farklı olarak, sizi gün ortasında ya da yoğun geçen  bir iş gününün akşamında tatil havasında sakin bir nefes almaya davet ediyor.

Çapa Restaurant‘ta seçilen en taze balıklar isteğinize göre pişirilirken, Türk Mutfağının en zengin mezeleri sofranızı donatır. Siz kalitenin tadını çıkarırken Çapa Restaurant‘ın güler yüzlü deneyimli ekibi sizin mutlu bir akşam geçirmeniz için çalışıyor olacak. Yıllardır kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen restaurantımız geniş ve ferah alanı ile sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

Farklı tadları ile damak zevkinize hitap eden Çapa Restaurant‘ta özellikle balık menülerimizi mutlaka denemelisiniz. Adana’ya balığı sevdiren Çapa Restaurant ayrıca Adana’nın şöhretli kebabını da sizlere en güzel şekilde sunmaktadır. Her yerde strese yol açan park sorununu yaşatmıyoruz çünkü büyük bir otoparkımız var.

Nezih bir ortamda, profesyonel kadromuzla her zaman sizleri ağırlamaya hazırız. İlginize teşekkür ederiz.

Çapa Restaurant’ta sunduğumuz bütün yiyecekler konusunda uzman personelimizin özenle seçtiği mezelerden yapılıp gerekli hijyen ve itina en üst düzeyde tutulmaktadır.